Príhovor majiteľa

DONGHEE je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu automobilových dielov od svojho založenia v roku 1972. 

DONGHEE predstavuje popredného výrobcu náprav a ich častí, palivových nádrží, pedálových modulov, strešných systémov a častí karosérie automobilov vyžadujúcich špecifické nároky na životnosť.

DONGHEE pôsobí na globálnej báze založením výrobných pobočiek v Kórei, Číne, Slovensku, Českej republike a Rusku. Okrem toho sa skupina DONGHEE zameriava na výrobu dielov nezaťažujúcich životné prostredie, produkty z ľahkých materiálov a pokrokových elektronických dielov používaných v automobiloch budúcnosti čím si upevňuje pozíciu technologického lídra v automobilovom priemysle na domácej pôde. 

Automobilová technológia je humanizmus kde sa diely a ľudia stávajú jedným. Každý diel by mal zahŕňať najvyšší level precíznosti a spoľahlivosti a fungovať na najvyššej úrovni po celú dobu jeho životnosti za akýchkoľvek podmienok. S filozofiou, že „neexistuje nedosiahnuteľná technológia“ hľadá spoločnosť DONGHEE ideál v oblasti automobilových dielov. 

DONGHEE rastie ako zákaznícky orientovaná spoločnosť, ktorá sa vždy zameriava na najvyššiu kvalitu a konkurencieschopnosť aj v prípade malých dielov. Veríme, že zákazník ocení akú cestu spoločnosť prešla aby bola schopná poskytovať tú najlepšiu kvalitu a preto úprimne žiadame našich partnerov o podporu aby sme mohli aj naďalej čestne a dôstojne rásť.

ceo

Donghee Slovakia, s.r.o. SNP 768/150, 013 24, Strečno, Slovakia       Tel. +421 41 507 9600       E-mail donghee@donghee.sk
COPYRIGHT © 2013-2021 DONGHEE ALL RIGHTS RESERVED